23 серп. 2019
День Прапора
![](/uploads/org1471/news_1566552277__thumb.jpg)
Квест "Моя Україна"
26 черв. 2013
День туриста в таборі «Райдуга» КЗ «СЗШ №8»
![](/uploads/org1471/news_1372660046__thumb.JPG)
Літо – пора відпочинку, канікул. Це улюблена пора дітей, коли немає уроків, не потрібно рано вставати та іти до школи. Але з самого раннього ранку на подвір”ї СЗШ№8 лунає сміх та гомін веселих і щасливих дітей.
25 черв. 2013
День туризму а ДЗВ «Зореграй»
![](/uploads/org1471/news_1372659140__thumb.jpg)
У ДЗВ – таборі з денним перебуванням «Зореграй» незвичайна програма, адже немає жодного схожого дня, заплановані заходи вражають своєю змістовністю, насиченістю неординарністю.
21 черв. 2013
«У барвах літнього оздоровлення»
![](/uploads/org1471/news_1372658873__thumb.JPG)
У комунальному закладі "Чортомлицька неповна середня загальноосвітня школа м. Орджонікідзе Дніпропетровської області" продовжує працювати пришкільний оздоровчий табір «Сонечко».
21 черв. 2013
Разом весло крокувати
![](/uploads/org1471/news_1372658743__thumb.JPG)
Разом весело крокувати, співати, танцювати і кожен день займися цікавими творчими справами.
20 черв. 2013
Відвідування бібліотеки
![](/uploads/org1471/news_1372658350__thumb.JPG)
Враховуючи внесок митців у збагачення національної та світової духовної скарбниці, утвердження гуманістичних ідеалів, у таборах міста відбуваються заходи щодо вшанування пам’яті визначних осіб України.
19.06.2013 року Міська дитяча бібліотека щиро зустрічала вихованців пришкільного табору КЗ «СЗШ» №8 «Райдуга».
20 черв. 2013
Життя в пришкільному таборі „Зореграй“
![](/uploads/org1471/news_1372658136__thumb.JPG)
Закінчився навчальний рік. Попереду тривалі канікули, відпочинок. Пришкільні табори! Для багатьох батьків із різних умов такий спосіб оздоровлення дитини є єдино можливим.
19 черв. 2013
«НА ЗУСТРІЧ ДО ЛІТА!»
![](/uploads/org1471/news_1372657930__thumb.JPG)
11 червня діти, які відпочивають в дитячому закладі відпочинку-таборі з денним перебуванням «Здоров’ячок» на базі КДНЗ №23 м.Орджонікідзе ходили в туристичний похід «На зустріч до літа!».
18 черв. 2013
День за днем
![](/uploads/org1471/news_1372659971__thumb.JPG)
Дивовижним і захоплюючим був другий тиждень життя табору «Райдуга» КЗ «СЗШ №8».
18 черв. 2013
«Зореграй» відкриває таланти
![](/uploads/org1471/news_1371556216__thumb.JPG)
У Центрі оздоровлення та творчості «Зореграй» працює дитячий прес-центр живої газети «Живчик» (Живой чрезвычайно интересный креатив) (керівник Л.О.Коваленко).