Новорічні зустрічі
24 груд. 2019
![](/uploads/org1471/news_1577206223_.jpg)
В нашому садочку розпочалося святкування Нового року. На святкових ранках всі занурюються у казку. Ми веселимося, проводимо різні конкурси, танцюємо, співаємо. Це завжди дуже цікаво не лише малятам, а й їхнім рідним, що також приходять на новорічні святкування в садочок.Усі святкують та розважаються. А по закінченню свята дітки обов'язково отримують смачні подарунки від Діда Мороза й Снігуроньки