День Європи
19 трав. 2012
![](/uploads/org1471/news_1338898624_.png)
Ми розуміємо, ми поважаємо поєднання різних стилів і нам подобається наша творчість. Добробут та розвиток європейських країн неможливий без здорової нації та статевої рівноправності. Ми обираємо здоровий спосіб життя. Ми за рівність. Члени євроклубу на міському зльоті презентували країну Іспанію. Ця країна не залишає байдужими всіх хто «подорожує» нею. Учасники мали нагоду скуштувати національні страви, переглянути запальні танці «Фламенко» та «Пасадобль».